Konkurs Hotelarz Roku

Konkurs Hotelarz Roku


Konkurs Hotelarz Roku – prestiżowe wydarzenie w branży hotelarskiej

Konkurs Hotelarz Roku to prestiżowe wydarzenie, które ma na celu wyłonienie prawdziwych gwiazd branży hotelarskiej. Organizowany jest cyklicznie od kilku lat – pierwsza edycja konkursu odbyła się w 2014 roku, wzbudzając ogromne zainteresowanie wśród hotelarzy.

Zwycięzcy wybierani są w 5 kategoriach – selekcja nie jest prosta, ponieważ z roku na rok zgłoszeń jest kilkakrotnie więcej. Ambitni hotelarze mogą konkurować o wyróżnienie w takich kategoriach jak:

  • Dyrektor Generalny Hotelu Sieciowego
  • Dyrektor Generalny Hotelu Niezależnego
  • Dyrektor Sprzedaży i/lub Marketingu
  • Revenue Manager Roku
  • Hotelarz do 35. roku życia

O wyborze zwycięzcy decyduje wiele czynników związanych z jego aktywnością zawodową i osiągnięciami w branży. Kapituła bierze pod uwagę odwagę we wprowadzaniu nowatorskich rozwiązań, ilość i jakość realizowanych projektów, plany na rozwój i wkład w budowę pozycji hotelu, którym zarządzają.

Laureatów konkursu „Hotelarz Roku” wybiera śmietanka branży hotelowej – członkami kapituły są największe autorytety w branży, a także laureaci wcześniej edycji konkursu. Przewodniczącym komisji jest Redaktor Naczelny magazynu „Hotelarz”.

Poza pięcioma głównymi kategoriami przewidziano również nagrodę w kategorii specjalnej „Człowiek Roku” – zwycięzcę wyłaniają organizatorzy przedsięwzięcia, czyli redakcja „Hotelarza”.

Rozstrzygnięcie konkursu odbywa się podczas uroczystej gali, organizowanej w ramach konferencji branżowej „Hotel Trends Poland&CEE”.

Kim są laureaci?

Polskie hotelarstwo rozwija się dynamicznie, a branżowi profesjonaliści mają kwalifikacje na światowym poziomie. Konkurs pozwala na wyłonienie spośród nich najlepszych fachowców, prawdziwych gwiazd hotelarstwa, które wyraźnie wyróżniają się na tle konkurencji.
Laureaci to innowatorzy - osoby otwarte na zmianę i odważne rozwiązanie. To głodni wiedzy, zmotywowani managerowie, ciężko pracujący na swój sukces. Swoimi działaniami wyznaczają trendy i inspirują do działania innych hotelarzy.

Organizator konkursu

Konkurs Hotelarz Roku organizowany jest przez magazyn „Hotelarz” – prestiżowe, najstarsze pismo z sektora branży hotelarskiej w Polsce. Magazyn jest niekwestionowanym liderem na krajowym rynku – jego lekturę chętnie deklaruje zdecydowana większość polskich hotelarzy. Zapraszamy na stronę internetową pisma.